Tapybos pleneras

Vykdant INTERREG V-A Lietuva-Lenkija projektą Nr. LT-PL-4R-326 „Vienijanti kultūra – atviros durys, mintys ir širdys“, Kybartų kultūros centras siekia įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius, pradeda vykdyti kultūrinių mainų programas.

LIEPOS 14-18 dienomis, Vištytyje, Vištyčio sen., Vilkaviškio r. vyks Tapybos pleneras – stovykla, kurios dalyviai – jaunimas iš Kowale Oleckie, Lenkija ir Kybartų kultūros centro menų studija „Smiltys“.

Plenero tikslas – pristatyti mūsų kraštą, supažindinti partnerius su įvairove stebinančiu tautiniu savitumu Vištyčio regione, kuris, žavėdamas kontrastingu kraštovaizdžiu, ribojasi su dviem valstybėmis – Lenkija ir Rusija, supažindinti su krašto lankytinomis, turizmui patraukliomis vietomis, unikaliais gamtos kampeliais ir visa tai atvaizduoti tapybos darbuose. Dalyviai susipažins  tarpusavyje, užmegzdami ilgalaikius partnerinius, draugiškus ryšius tarp regionų.

Projekto koordinatorė Andželika Micutienė plenero dalyviams pristatys parengtą ir detaliai suplanuotą visos stovyklos-plenero programą. Tapybos-plenero instruktorė Neringa Zakarauskaitė pristatys ir supažindins dalyvius su tapybos technikomis ir aliejine tapyba, kuri bus naudojama šio plenero metu, ves paskaitas menininkams-mėgėjams ir tapybos sesijas.

Bendras projekto biudžetas – 768 108,70 Eur,
ES dalis – 652 892,38 Eur.
Projektą įgyvendina: Vilkaviškio raj. sav. biudžetinė įstaiga Kybartų kultūros centras

 

Vasarą vykusio plenero pastelės darbų paroda

Pasidalinti: