Gėlių sodinimo akcija

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]GĖLIŲ SODINIMO AKCIJA KYBARTUOSE

    Vokiečių kompozitorius Liudvigas van Bethovenas labai gražiai yra pasakęs: „Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą“.

    Jau ketvirtus metus gegužės mėnesį Kybartų kultūros centras organizuoja akciją „Papuoškim miesto parką“. Į akciją kviečiami visi miesto gyventojai, miesto bendruomenė, įstaigos, organizacijos, seniūnija. Prisidėti prie šios iniciatyvos prašome visų, kad miesto parko gėlynai visų mūsų pastangų dėka sužydėtų ryškiomis spalvomis, džiugintų akis ir širdį. Tokiu būdu sulaukiame ne tik miesto gyventojų palaikymo ir prisidėjimo, bet ir skatiname juos rūpintis savo miestu, kaip savo pačių namais bei saugoti ir puoselėti miesto aplinką. Kiekvienam iš mūsų atsinešta gėlė tai tik vienas krūmelis, bet visų kartu sudėjus – gėlynas! Kasmet vis daugiau žmonių, įstaigų noriai prisijungia parodydami, kad jie tikrai myli savo miestą ir nori gyventi gražioje aplinkoje. Žmonių atneštos pačių išaugintos ar nupirktos ir padovanotos pelargonijos puošė miesto parką jau ne vieną vasarą. Spėjome priprasti, kad prie šios iniciatyvos ne tik dovanojamomis gėlėmis, bet ir savo darbu mielai prisideda mokymo įstaigos, seniūnija, UAB „Darna“, gėlininkai, Kybartų bendruomenė, jauni žmonės ir senjorai. Tačiau šiais metais akcija buvo kitokia. Mes tik kvietėme ir skatinome gyventojus, įstaigas padovanoti miestui gėlių, o sodinome patys, taip norėdami laikytis būtinų karantino reikalavimų – nesibūriuoti. Ko gero tai ir buvo priežastis, kodėl šiais metais sodinukų buvo padovanota žymiai mažiau. Mes dėkojame kybartiečiams už kiekvieną daigelį ir padovanotą krūmelį. Kadangi akcija nebuvo tokia gausi ir sodinimas neužtruko ilgai, ta pačia proga Kybartų kultūros centras už savo lėšas įsigytomis gėlėmis apsodino kultūros centro prieigas.

    Tikimės, kad kitais metais mes jau galėsime būti atviresni ir vėl visi susitiksime tam, kad pasidalintume gerumu ir papuoštume savo miestą. Tegul parke žydi miesto žmonių dovanotos gėlės!

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Andželika Micutienė

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Pasidalinti: