KYBARTŲ KULTŪROS CENTRO VAIKŲ POP CHORAS SPINDULYS

  • Choro vadovė – Irma Menčinskienė
  • Tel. +370 675 37725, el. p. irmazebertaviciute@gmail.com

Nuo 2018 m. sausio mėnesio savo veiklą pradėjo vaikų pop choras “SPINDULYS“. Kolektyve ugdomi dviejų amžiaus grupių vaikai: mažųjų (5-8 metų) ir vyresniųjų (9-11 metų). Užsiėmimai skirti tiems, kurie nori išmokti naujų dainelių ir išbandyti save sceninėje veikloje.
Dainavimas – tai puiki galimybė vaikams atskleisti savo muzikinius gebėjimus, dainuojant išreikšti save. Bendraudami su muzika, mažieji tampa jautresni, atidesni, nuoširdesni, ugdomos jų vertybės, estetinis skonis. Dainuodami ir judėdami vaikai ugdosi vidinę laisvę, nugali scenos baimę, įgyja pasitikėjimo savimi, tampa kūrybiškesni.
Kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose rajoniniuose bei respublikiniuose festivaliuose bei konkursuose. „Spindulio“ solistas Bernardas Kriščiūnas yra tapęs rajoninio giesmių konkurso „Cantate Domino Canticum Novum“ laureatu, Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatu, vyresniųjų grupė 10-ajame tarptautiniame estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai 2019“ Klaipėdoje yra pelnę II vietą. Vaikai su džiaugsmu pasirodo respublikiniuose festivaliuose „Baltumo šventė“ Kaune, „Rasos lašeliai“ Marijampolėje, „Svajonė“ Šilutėje, „Muzika rudens spalvose“ Kaune, „Spalvų gama“ Jonavoje ir kt.
Pop choras „Spindulys“ ir toliau žada spinduliuoti gera nuotaika, linksma gaida ir gražiais siekiais.