Kybartų kultūros centro moterų liaudiškų šokių grupė "Katpėdėlės"

Kontaktai

  • Kolektyvo vadovė – Irena Šunokienė
  • Tel. +370 611 37534, el. p. balerina12@gmail.com

Apie kolektyvą​

Moterų liaudiškų šokių grupė „Katpėdėlės“ – žymiai platesnis reiškinys. Tai grupė, kuri šoka pačius įvairiausius šokius – nuo liaudiškų modernizuotų sceninių iki sambos ir rumbos. Kolektyvas dirba daugiau nei dešimtmetį. Jį nuolat lanko 12-14 šokėjų. 2007 metais dalyvavo Respublikinėje dainų šventėje Kaune, aktyviai dalyvauja miesto, rajono kultūriniame gyvenime, įvairių konkursų ir festivalių Suvalkuose ir Zakopanėje (Lenkija), Kaune, Marijampolėje ir daugelyje kitų Lietuvos vietų dalyviai.

Konkursuose “Baltic Amber” Suvalkuose (Lenkija), “Pavasario Šėlsmas” Garliavoje, “Rising stars” Kaune, “Krinčins šok” Pasvalyje, “Šypsenų vaivorykštė” Trakuose bei šokių konkursų Nidoje ir Palangoje I-ų vietų laimėtojai. Festivalių skaičius taip pat didžiulis ir su plačia geografija. 2019 m. liepą kolektyvas filmavosi LRT laidai “Mūsų miesteliai”.

Grupės moterys mielai dalyvauja įvairiose asmeninėse šventėse, kurias nuspalvina ugningais romų tautų šokiais ir spalvingais kostiumais. Kolektyvo branduolys pastovus – yra moterų, kurios šoka nuo pirmos jo gyvavimo dienos, bet visada yra atviras visoms norinčioms išbandyti save šokyje, nes šokis – tai menas, estetika, judesys ir saviraiška. Todėl visoms sakome – „Sveikos atvykusios!”.