EDUKACINĖ STOVYKLA „ŠVIESA“

MENŲ STUDIJOS „SMILTYS“ VIII-ASIS TARPTAUTINIS TAPYBOS PASTELE PLENERAS – EDUKACINĖ STOVYKLA „ŠVIESA“

Informacija apie projektą

 

Tradiciškai kiekvieną vasarą Kybartų kultūros centras organizuoja ir rengia tapybos plenerus-stovyklas. Nuo 2013 metų kultūros centro menų studija „Smiltys“ į projektą kviečia dalyvauti dailininkus-profesionalus iš Rusijos, kurie edukacinių stovyklų metu menininkams mėgėjams iš Marijampolės regiono ir Lenkijos respublikos perteikia akademines taisykles bei savo patirtis. Pastarieji lavina kompozicijos, potėpio įgūdžius, praplečia kolorito skalę. 2020 m. projektiniame plenere-stovykloje prisiliesta prie naujos, neužmirštos, tačiau ne itin populiarios technikos Lietuvoje – sausos pastelės.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas mėgėjams menininkams atskleisti savo kūrybinį potencialą aktyviai įsitraukiant ir dalyvaujant kultūroje bei bendradarbiaujant su profesionaliais menininkais įgyti naujų žinių apie sausos pastelės techniką, ją pažinti, naudoti praktiškai, siekti profesionalumo, sukurti kuo aukštesnio meninio lygio darbus ir, parvežus juos, savo kraštui pristatyti marinistinę parodą.

Projekto įgyvendinimo vieta: Nida, Neringa, Lietuva.

Plenero metu atlikti darbai atrinkti marinistinei parodai, ją pristatant ir eksponuojant numatytose regiono vietose: Kybartuose, Vištytyje, Vilkaviškyje, Marijampolėje.

 

  • Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
  • Rėmėjas – Vilkaviškio rajono savivaldybė.
  • Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. balandžio 6 d – 2020 m. gruodžio 28 d.

 

Nuoroda į projekto akimirkas: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=kybartukc.lt&set=a.1218824371791165

Pasidalinti: